Candidatul ideal

Ce ar trebui să ai?

  • Cunoștinţe avansate MS Office;
  • Experienţă în utilizarea programelor de contabilitate (SAP-reprezintă avantaj);
  • Capacitate de organizare și prioritizare a sarcinilor;
  • Abilitatea de a lucra atât individual cât și în echipă;
  • Orientare spre identificarea soluțiilor.

Descrierea postului

Ce ar trebui să faci?

  • Să gestionezi înregistrările/intrările financiar-contabile;
  • Să efectuezi operaţiunile contabile;
  • Să operezi în sistemul ERP al companiei (SAP);
  • Să respecti normele/reglementările contabile;
  • Să operezi și să verifici facturi (furnizori/client etc);
  • Să înregistrezi deconturi;
  • Să reconciliezi soldurile furnizorilor/ clienților;
  • Să colaborezi cu alte departamente precum Trezorerie/Controlling/Administrativ/Achiziții etc.

Cu ce vine job-ul la pachet?

  • Un pachet salarial motivant & beneficii flexibile;
  • Traininguri de specialitate & acces gratiuit in platforme de learning;
  • Abonament pentru servicii medicale;
  • Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • Mediu de lucru placut intr-o companie în continua expansiune.

Aplica pentru acest post

Aplicați acum pentru poziția de contabil folosind formularul de mai jos

    Acest site este protejat de reCAPTCHA și Google. Pentru mai multe informații, puteți vizita: Politica de confidențialitate și Termenii și condițiile .